polski
| Part Number: | 356-008-420-101 |
|---|---|
| Producent / marka: | EDAC Inc. |
| Część opisu.: | CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156 |
| Arkusze danych: |
|
| Status RoHs: | |
| Zapłata: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Sposób wysyłki: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dzielić: |
Ship From: Hong Kong
| Ilość | Cena jednostkowa |
|---|---|
| 25+ | $7.4359 |
Zgłoszenia RFQ online: Szybkie odpowiedzi, lepsze ceny!
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rzędy terminowe | 1 |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | 356 |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.156" (3.96mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 8 |
| Liczba biegunów | 16 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Izolacja | Polyester Thermoplastic |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | - |
| cechy | - |
| Contact Type | Cantilever |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Kontakt Wykończenie Grubość | - |
| Kontakt Finish | Tin |
| Kolor | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Podstawowy numer produktu | 356-008 |




CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artykuły





2025/08/13
2024/09/10
2025/01/15
2024/06/5
356-008-420-101EDAC Inc. |
Ilość*
|
Cena docelowa (USD)
|