polski
| Part Number: | 887-013-540-608 |
|---|---|
| Producent / marka: | EDAC Inc. |
| Część opisu.: | CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156 |
| Arkusze danych: |
|
| Status RoHs: | |
| Zapłata: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Sposób wysyłki: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dzielić: |
Ship From: Hong Kong
| Ilość | Cena jednostkowa |
|---|---|
| 25+ | $41.4909 |
Zgłoszenia RFQ online: Szybkie odpowiedzi, lepsze ceny!
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rzędy terminowe | 1 |
| Zakończenie | Wire Wrap |
| Seria | 887 |
| Odczytać | Single |
| Smoła | 0.156" (3.96mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 1 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 13 |
| Liczba biegunów | 13 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Materiał - Izolacja | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| cechy | - |
| Contact Type | Cantilever |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Black |
| Typ karty | Non Specified - Single Edge |
| Grubość karty | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Podstawowy numer produktu | 887-013 |




CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
CONN EDGE SGL FMALE 13POS 0.156
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artykuły






2025/08/13
2024/09/10
2025/01/15
2024/06/5
887-013-540-608EDAC Inc. |
Ilość*
|
Cena docelowa (USD)
|