polski
| Part Number: | 895-142-555-512 |
|---|---|
| Producent / marka: | EDAC Inc. |
| Część opisu.: | CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100 |
| Arkusze danych: |
|
| Status RoHs: | |
| Zapłata: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Sposób wysyłki: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dzielić: |
Ship From: Hong Kong
| Ilość | Cena jednostkowa |
|---|---|
| 1+ | $61.7442 |
| 200+ | $23.8955 |
| 500+ | $23.0559 |
| 1000+ | $22.6396 |
Zgłoszenia RFQ online: Szybkie odpowiedzi, lepsze ceny!
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rzędy terminowe | 2 |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | 895 |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 71 |
| Liczba biegunów | 142 |
| Rodzaj mocowania | Board Edge, Straddle Mount |
| Materiał - Izolacja | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia |
| cechy | Card Extender |
| Contact Type | Cantilever |
| Materiał styków | Copper Alloy |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Podstawowy numer produktu | 895-142 |




CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
CONN EDGE DUAL FML 142POS 0.100
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artykuły







2025/08/13
2024/09/10
2025/01/15
2024/06/5
895-142-555-512EDAC Inc. |
Ilość*
|
Cena docelowa (USD)
|