polski
| Part Number: | ISL6377IRZ-T |
|---|---|
| Producent / marka: | Renesas Electronics Corporation |
| Część opisu.: | IC REG CTRLR MULTIPH 2OUT 48QFN |
| Arkusze danych: |
|
| Status RoHs: | |
| Zapłata: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Sposób wysyłki: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dzielić: |
Ship From: Hong Kong
| Ilość | Cena jednostkowa |
|---|---|
| 1+ | $10.2626 |
| 200+ | $3.9719 |
| 500+ | $3.8323 |
| 1000+ | $3.7633 |
Zgłoszenia RFQ online: Szybkie odpowiedzi, lepsze ceny!
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Napięcie - Wyjście | 0.5V ~ 1.55V |
| Napięcie - Wejście | 10V ~ 12.6V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 48-QFN (6x6) |
| Seria | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść | 2 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Podstawowy numer produktu | ISL6377 |
| Aplikacje | Controller, AMD Fusion™ CPU GPU |
| ISL6377IRZ-T Szczegóły PDF [English] | ISL6377IRZ-T PDF - EN.pdf |




IC REG CTRLR INTEL 1OUT 40TQFN
INTERSIL QFN-48
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 40TQFN
SWITCHING CONTROLLER
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 48QFN
INTERSIL QFN
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 40TQFN
IC REG CTRLR MULTIPH 2OUT 48QFN
IC REG CTRLR MULTIPH 2OUT 48QFN
IC REG CTRLR MULTIPH 2OUT 48QFN
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 40TQFN
IC AMP CLASS
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 48QFN
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 40TQFN
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 40TQFN
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 48QFN
IC AMP CLASS
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 48QFN
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 40TQFN
MULTI-PHASE PWM REGULATOR
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artykuły






2025/08/13
2024/09/10
2025/01/15
2024/06/5
ISL6377IRZ-TRenesas Electronics America Inc |
Ilość*
|
Cena docelowa (USD)
|