polski

| Part Number: | DW-03-17-T-S-250 |
|---|---|
| Producent / marka: | Samtec, Inc. |
| Część opisu.: | CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN |
| Arkusze danych: |
|
| Status RoHs: | |
| Zapłata: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Sposób wysyłki: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dzielić: |
Ship From: Hong Kong
| Ilość | Cena jednostkowa |
|---|---|
| 1+ | $0.3894 |
Zgłoszenia RFQ online: Szybkie odpowiedzi, lepsze ceny!
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Zakończenie | Solder |
| Seria | Flex Stack, DW |
| Rozstaw rzędów | - |
| Smoła | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba rzędów | 1 |
| Liczba biegunów | 3 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Długość - Tail | 0.110" (2.794mm) |
| Długość - Wysokość stosu | 0.250" (6.350mm) |
| Długość - post (Gody) | 0.120" (3.048mm) |
| Długość - ogólny pin | 0.480" (12.192mm) |
| Kontakt Wykończenie Grubość - post (Gody) | - |
| Kontakt Finish - post (Gody) | Tin |
| Kolor | Black |
| Podstawowy numer produktu | DW-03-17 |




CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H GOLD
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H GOLD
CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 3POS 0.1 STACK T/H TIN
CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H TIN
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artykuły







2025/08/13
2024/09/10
2025/01/15
2024/06/5
DW-03-17-T-S-250Samtec Inc. |
Ilość*
|
Cena docelowa (USD)
|