polski
| Part Number: | FTS-140-02-S-DV |
|---|---|
| Producent / marka: | Samtec, Inc. |
| Część opisu.: | CONN HEADER SMD 80POS 1.27MM |
| Arkusze danych: |
|
| Status RoHs: | |
| Zapłata: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Sposób wysyłki: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dzielić: |
Ship From: Hong Kong
Zgłoszenia RFQ online: Szybkie odpowiedzi, lepsze ceny!
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable |
| Całun | Unshrouded |
| Seria | FTS |
| Rozstaw rzędów - łączenie | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch-Mating | 0.050" (1.27mm) |
| Pakiet | Tube |
| Całkowita długość kontaktu | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość Pozycje Loaded | All |
| Liczba biegunów | 80 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Kojarzonych Układanie Heights | - |
| Różnicowa transmisja danych | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Wysokość izolacji | 0.034" (0.86mm) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Kolor izolacji | Black |
| Stopień ochrony | - |
| cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Push-Pull |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 3.4A per Contact |
| Contact Type | Male Pin |
| Kształt kontaktów | Square |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Długość kontaktu - post | - |
| Długość łącznika - dopasowanie | 0.075" (1.90mm) |
| Kontakt z grubością wykończenia - poczta | - |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | 30.0µin (0.76µm) |
| Skontaktuj się z Finish - Post | Tin |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Header, Cuttable |
| Podstawowy numer produktu | FTS-140 |
| Aplikacje | - |




2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artykuły







2025/08/13
2024/09/10
2025/01/15
2024/06/5
FTS-140-02-S-DVSamtec Inc. |
Ilość*
|
Cena docelowa (USD)
|