polski

| Part Number: | TCSD-06-S-12.00-01-F-N |
|---|---|
| Producent / marka: | Samtec, Inc. |
| Część opisu.: | 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB |
| Arkusze danych: |
|
| Status RoHs: | |
| Zapłata: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Sposób wysyłki: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dzielić: |
Ship From: Hong Kong
| Ilość | Cena jednostkowa |
|---|---|
| 1+ | $8.5716 |
Zgłoszenia RFQ online: Szybkie odpowiedzi, lepsze ceny!
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Stosowanie | - |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | Tiger Eye™ TCSD |
| Pitch - Złącze | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Kabel | 0.039" (1.00mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 12 |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Długość | 1.00 (304.80mm) |
| cechy | Polarizing Key |
| Kontakt Wykończenie Grubość | Flash |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ złącza | Socket to Cable |
| Kolor | Gray, Ribbon |
| Zakończenie kabla | IDC |
| Podstawowy numer produktu | TCSD-06 |




2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artykuły
2025/08/13
2024/09/10
2025/01/15
2024/06/5
TCSD-06-S-12.00-01-F-NSamtec Inc. |
Ilość*
|
Cena docelowa (USD)
|