polski

| Part Number: | RBB15DHBD |
|---|---|
| Producent / marka: | Sullins Connector Solutions |
| Część opisu.: | CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050 |
| Arkusze danych: |
|
| Status RoHs: | |
| Zapłata: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Sposób wysyłki: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dzielić: |
Ship From: Hong Kong
| Ilość | Cena jednostkowa |
|---|---|
| 1+ | $12.352 |
| 200+ | $4.7799 |
| 500+ | $4.6117 |
| 1000+ | $4.5298 |
Zgłoszenia RFQ online: Szybkie odpowiedzi, lepsze ceny!
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Zakończenie | Solder, Staggered |
| Seria | - |
| Odczytać | Dual |
| Smoła | 0.050' (1.27mm) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -65°C ~ 125°C |
| Liczba rzędów | 2 |
| Ilość pozycji / Bay / Row | 15 |
| Liczba biegunów | 30 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole, Right Angle |
| Materiał - Izolacja | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Płeć | Female |
| Reportaż z kołnierzem | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| cechy | - |
| Contact Type | Hairpin Bellows |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kontakt Wykończenie Grubość | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Kolor | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Grubość karty | 0.062' (1.57mm) |
| Podstawowy numer produktu | RBB15 |




CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.050
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artykuły






2025/08/13
2024/09/10
2025/01/15
2024/06/5
RBB15DHBDSullins Connector Solutions |
Ilość*
|
Cena docelowa (USD)
|